Par mums

Par mums

Laipni lūdzam mūsu uzņēmumā “Grand Credit”!

Kaut arī kredīti ir mūsu profesija un galvenā darbības joma, mēs pamatoti uzskatām, ka “Grand Credit” ir uzņēmums, kura prioritāte ir dzīves kvalitātes uzlabošana. Pateicoties mums un mūsu piedāvātajiem pakalpojumiem, katru dienu tūkstošiem mūsu klientu īsteno savus slēptākos sapņus.

Spriediet paši. 2007. gadā, reģistrējot “Grand Credit” Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrā, mēs lieliski sapratām, kā visvairāk trūkst Latvijas iedzīvotājiem un uzņēmumiem – brīvo naudas līdzekļu un pieņemamu nosacījumu aizdevumu apkalpošanā. Tādēļ saviem klientiem mēs izveidojām daudzveidīgu pakalpojumu klāstu: dažādus kredītu veidus (“Iespēju kredīts”, “Kredīts remontam”, “Kredīts būvniecības darbu pabeigšanai”, “Kredīts komunālo parādu dzēšanai”), apdrošināšanukredīta brīvdienas, kā arī pārkreditāciju. Savukārt uzņēmumiem piedāvājām aizdevumu programmas “Universālais kredīts”, “Tiešās investīcijas”, “Jauktā finansēšanas sistēma”, “Finansējums attīstības projektiem”, kā arī apdrošināšanas un pārkreditācijas iespējas.

Mūsu priekšrocība ir ātra un vienkārša nepieciešamo dokumentu noformēšana, uzmanīga attieksme un individuāla pieeja ikvienam klientam, kā arī mūsu speciālistu augstā profesionalitāte un kompetence – viņi operatīvi atrisinās jebkuru jums radušos problēmu. Vienkārši sazinieties ar mums pa tālruni, un mēs nekavējoties jums palīdzēsim!

Latvijas Republikas Ekonomikas ministrijas Patērētāju tiesību aizsardzības centra atļauja (licence) patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniegšanai Latvijas Republikā “Grand Credit” ir izsniegta 2011. gada 2. novembrī.

 

Mūsu rekvizīti:

SIA "Grand Credit"

Rīga, Bīskapa gāte 2, LV-1050

Reģ. Nr.: 50003952521

Banka: A/s “Rietumu banka”

SWIFT kods: RTMBLV2X

Konta Nr.: LV44RTMB0000602801329

Uz augšu