Jauktā finansēšanas sistēma

Jauktā finansēšanas sistēma

Investori un eirofondi

Optimāls risinājums

Grand Credit piedāvā saviem klientiem apvienot vienu no saviem aizdevumiem ar finansējuma piesaisti, kas saņemts no citiem avotiem - vietējiem un ārvalstu banku aizdevējiem, stratēģiskiem investoriem, Eiropas Savienības fondu līdzekļiem. Pareiza finanšu projekta izveide kalpo par pamatu veiksmīgai biznesa projektu realizācijai.

Pašu kapitāla izmantošana, lai finansētu biznesa projektus, netiek uzskatīta par optimālu risinājumu uzņēmuma kapitāla struktūrā pat tad, ja Jums ir pieejami nepieciešamie līdzekļi. Uzņēmuma spēja pielāgoties un kompleksa finansējuma struktūra ir atbilstoša izvēle mūsdienu tirgus prasībām.

Projekta efektīvu īstenošanu un stabilu biznesa izaugsmi nodrošina stratēģiskā investora vai Eiropas Savienības fondu līdzekļu piesaiste. Grand Credit ir nepieciešamā pieredze, strādājot ar jauktā tipa finansējumu tādās nozarēs kā komercplatību un nekustamā īpašuma nozare, vairumtirdzniecība, kā arī citās nozarēs.

Mūsu klientiem tiek piedāvāta individuāla pieeja, kas nodrošina uzņēmumam optimālus aizdevuma nosacījumus. Tie tiek noteikti, ņemot vērā uzņēmuma specializāciju, pieprasījumu un nākotnes izaugsmes iespējas.

 

Aicinām saņemt kredīta speciālista konsultāciju par kreditēšanu un investīcijām, kā arī vienoties par tikšanos, lai noformētu iesniegumu, zvanot uz tālruni 80000688, 67370688 vai rakstot e-pastu uz info@grandcredit.lv.

 

Uz augšu