Tiešās investīcijas

Tiešās investīcijas

Atbalsts biznesam

Jums izdevīgi nosacījumi

ai jums ir perspektīvs biznesa projekts, taču trūkst līdzekļu un uzņēmējdarbības pieredzes, lai to īstenotu? Grand Credit piedāvā programmu “Tiešās investīcijas”, kuras mērķis ir attīstīt jaunus uzņēmumus ar augstu izaugsmes potenciālu. Grand Credit investē uzņēmumā apmaiņā pret tā kapitāldaļām, tādējādi kļūstot par uzticamu finanšu partneri un, piedaloties projekta izstrādē un realizācijā, sadarbojas ar jūsu uzņēmuma komandu.

Atšķirībā no finansējuma, kas iegūts, investoriem veidojot savu finanšu portfeli, no daudzām investīcijām, Grand Credit piedāvā ne tikai finansiālo nodrošinājumu, bet arī iespēju strādāt kopā ar uzņēmuma komandu, lai efektīvi un operatīvi īstenotu kopējo projektu. Mēs uzmanīgi sekojam līdzi tirgus tendencēm un vienmēr esam gatavi uzklausīt jaunas, perspektīvas idejas neatkarīgi no uzņēmuma attīstības stadijas. Grand Credit jums piedāvā ātri un efektīvi saņemt finansiālo nodrošinājumu un papildu līdzekļus, kā arī sadarboties ar pieredzējušu un uzticamu finanšu partneri, lai veiksmīgi darbotos ilgtermiņā.

Ja uzņēmumam piemīt izaugsmes potenciāls un tā produkcija vai pakalpojumi atbilst tirgus prasībām, mēs piedāvājam finansiālu palīdzību un sadarbību ar uzņēmumu, lai panāktu stabilu un ilgtermiņa uzņēmuma attīstību. Mums ir svarīgi, lai, uzsākot izmantot šīs finanšu programmas pakalpojumus, esošā uzņēmuma valde un izpildvara saglabā savas funkcijas arī turpmāk.

Pastāstiet mums par savu projektu, lai mēs spētu jums palīdzēt to īstenot!

 

Aicinām saņemt kredīta speciālista konsultāciju par tiešajām investīcijām, kā arī vienoties par tikšanos, lai noformētu iesniegumu, zvanot uz tālruni 80000688 vai rakstot e-pastu uz info@grandcredit.lv.

 

Uz augšu