Programma uzņēmējdarbības uzsākšanai

Šis finanšu instruments ir paredzēts uzņēmējdarbības uzsākšanai un attīstīšanai. Klientiem tiek nodrošināts npieciešamais aizņēmums un biznesa plāna novērtēšana, ko veic pieredzējuši speciālisti.

“Kreditēšanas programma uzņēmējdarbības uzsākšanai” nodrošina finansējumu, kas paredzēts sekmīgai uzņēmējdarbības uzsākšanai:

Šī kredīta programma ir piemērota kā nesen izveidotiem uzņēmumiem, kas darbojas pakalpojumu sniegšanas jomā, tā arī jaunajiem ražošanas uzņēmumiem. Tā kā finansējumu iespējams saņemt projekta izstrādes gaitā, aizdevuma procenti tiek aprēķināti, pamatojoties uz faktiskajiem izdevumiem.

Grand Credit ir izstrādājusi šo finanšu instrumentu, pamatojoties uz pētījumiem par biznesa uzsākšanu un uzņēmējdarbības vidi, kā arī ievērojamo pieredzi finanšu nozarē. Programma nodrošina jaunajiem uzņēmējiem labvēlīgus aizdevuma nosacījumus, kas veicina uzņēmuma izaugsmi un attīstību.

 

Programmas priekšrocības

   

Programmas "Kreditēšanas programma uzņēmējdarbības uzsākšanai" raksturojums

  

Nepieciešamie dokumenti

  

Grand Credit ir uzticams un pieredzējis finanšu partneris. Mūsu uzņēmuma mērķis ir sekmēt Latvijas ekonomiku, nodrošinot Latvijas uzņēmējiem piemērotus finanšu instrumentus. Grand Credit palīdzēs jums ātri, ērti un efektīvi izveidot augošu un pelnošu uzņēmumu!

 

Lai saņemtu konsultāciju vai noformētu aizdevuma pieteikumu, zvaniet uz tālruni 80000688 vai rakstiet e-pastu uz info@grandcredit.lv!

 

Uz augšu