Saņemt kredītu

Saņemt kredītu

11 soļi līdz pārdomātam kredītam

1. Jums ir nepieciešams kredīts
Jūs esat gatavi kā ķīlu piedāvāt savu nekustamo īpašumu vai arī plānojat iegādāties nekustamo īpašumu, kas kalpos jums kā kredīta nodrošinājums.

2. Gaidām jūs Grand Credit!
Esat laipni gaidīti mūsu kredītiestādē – Bīskapa gātē 2, Rīgā!

3. Saņemiet bezmaksas konsultāciju jums piemērotākā kredīta izvēlei
Kreditēšanas nodaļas speciālists analizēs nekustamā īpašuma ķīlu, iespēju saņemt nepieciešamo aizdevuma summu, kā arī jūsu spēju atmaksāt kredītu.

4. Aizdevuma līguma un maksājumu grafiku paraugi
Kreditēšanas nodaļas speciālists iepazīstinās jūs ar aizdevuma līguma un maksājuma grafiku paraugiem, kas būs jums individuāli pielāgoti.

5. Aizdevuma līguma un maksājumu grafiku izskatīšana
Atrodoties ģimenes lokā Jums būs iespēja novērtēt aizdevuma noteikumus, vēlreiz apsvērt kredīta nepieciešamību, kā arī novērtēt savas iespējas atmaksāt kredītu.

6. Jurista konsultācijas
Atcerieties, ja jums rodas šaubas par noteiktiem līguma punktiem, jūs vienmēr varat vērsties pēc palīdzības pie sava jurista.

7. Kredītspeciālistu konsultācijas
Ja esat izlēmis noslēgt aizdevuma līgumu, tad sazinieties ar mūsu kredītspeciālistu, lai vienotos par līguma parakstīšanas laiku.

8. Līguma parakstīšana
Noteiktajā laikā jums būs jāierodas Grand Credit birojā, lai parakstītu aizdevuma līgumu. Pirms parakstīšanas kredītspeciālists izskaidros visus līguma punktus, atbildēs uz visiem jums interesējošiem jautājumiem, pastāstīs par maksājumu kārtību un to, kā rīkoties, ja rodas problēmas ar ikmēneša maksājumiem.

9. Notāra apliecinājums
Kredītspeciālists kopā ar jums dosies pie notāra, kurš vēlreiz izskaidros visus nosacījumus nostiprinājuma lūgumā saistībā ar ķīlu un to apliecinās.

10. Reģistrācija zemesgrāmatā
Grand Credit reģistrēs nostiprinājuma lūgumu par hipotēkas nostiprināšanu zemesgrāmatā.

11. Naudas saņemšana
Pēc reģistrācijas zemesgrāmatā nauda nekavējoties tiks pārskaitīta uz jūsu kontu jebkurā Latvijas bankā.

 

Nosūtīt pieteikumu

Kredītspeciālista konsultācijas

Kas ir jāveic gadījumos, ja rodas grūtības ar ikmēneša maksājumiem.

1. Problēmas veikt maksājumus
Tuvojas kārtējais kredīta maksājums, un jūs konstatējat, ka nav pietiekami daudz naudas…

2. Problēmas laicīga risināšana
Lai izvairītos no soda sankcijām, nekavējoties, kamēr nav pienācis nākamais ikmēneša maksājums, sazinieties ar mūsu kredītspeciālistu, kurš jums izskaidros iespējamos risinājumus problēmas novēršanai.

3. Pieteikums kredīta brīvdienām
Lai saņemtu kredīta brīvdienas, jums būs jāuzraksta iesniegums par to piešķiršanu. Kredīta brīvdienu laikā jums nebūs jāveic pamatsummas atmaksa.

4. Dokumentu izskatīšana
Kredīta brīvdienu piešķiršanas gadījumā jums būs nepieciešams izskatīt attiecīgos dokumentus un vienoties ar Grand Credit par to parakstīšanas laiku.

5. Jurista konsultācija
Atcerieties, ja jums rodas šaubas par noteiktiem līguma punktiem, jūs vienmēr varat vērsties pēc palīdzības pie sava jurista.

6. Kredītspeciālista konsultācija
Ja esat izlēmis noslēgt līgumu par kredīta brīvdienām, tad sazinieties ar mūsu kredītspeciālistu, lai vienotos par līguma parakstīšanas laiku.

7. Kredīta brīvdienas
Pēc līguma parakstīšanas jums tiks piešķirtas kredīta brīvdienas līdz 6 mēnešiem.

Uz augšu