Cienījamie klienti! Ievērojot Ministru Kabineta noteiktos ierobežojumus, Grand Credit birojs turpina strādāt darba dienās no pulksten 9-18. Rūpējoties par Jūsu drošību, iesakām iepriekš norunāt tikšanās laiku pa tālruni: +371 67 370 688

Aizdevums uzņēmējdarbības uzsākšanai

Aizdevums uzņēmējdarbības uzsākšanai

Labas investīcijas

Aizdevums uzņēmējdarbības uzsākšanai

Aizdevuma programma ir paredzēts uzņēmējdarbības uzsākšanai un attīstīšanai. Klientiem tiek piedāvāts aizņēmums līdz 100 tūkstošiem eiro un biznesa plāna novērtēšana, ko veic pieredzējuši speciālisti.

"Aizdevums uzņēmējdarbības uzsākšanai” nodrošina finansējumu izdevumiem, kas nepieciešami sekmīgai uzņēmējdarbības uzsākšanai:

Konkrētā kredīta programma ir piemērota jauniem uzņēmumiem, kas darbojas dažādās uzņēmējdarbības nozarēs. Ņemot vērā ka finansējumu ir iespējams saņemt projekta izstrādes gaitā un pa daļām, tad aizdevuma procenti tiek aprēķināti pamatojoties uz faktiski saņemto Aizdevuma daļu.

 

Programmas priekšrocības

   

Programmas "Aizdevums uzņēmējdarbības uzsākšanai" raksturojums

  

Nepieciešamie dokumenti

  

Grand Credit ir uzticams finanšu partneris, kas ir gatavs palīdzēt uzņēmumiem un uzņēmējiem sasniegt ilgtermiņa izaugsmi, nodrošinot iespēju saņemt nepieciešamos naudas līdzekļus.

 

Ja jums rodas jautājumi vai vēlaties noformēt aizdevuma pieteikumu, zvaniet uz tālruni 80000688 vai rakstiet e-pastu uz info@grandcredit.lv.

 

Uz augšu