Biežāk uzdotie jautājumi

Vēl kādi jautājumi?

Jūs varat saņemt bezmaksas konsultāciju par jums ērtāko kreditēšanas veidu, vienkārši norādot savu tālruņa numuru. Ar jums sazināsies mūsu kredītu speciālists.

Pieteikties konsultācijai: 67370688

Bezmaksas klientu līnija: 80000688

 

Uzdodiet savu jautājumu kredītspeciālistam!

Par ko interesējas biežāk

1. Vai ieķīlājot savu īpašumu tiek zaudētas tiesības uz to?

1. Vai ieķīlājot savu īpašumu tiek zaudētas tiesības uz to? Visas Grand Credit darbības stingri reglamentē Latvijas Republikā spēkā esošie normatīvie akti, tāpēc aizņēmējs vai ieķīlātā nekustamā īpašuma īpašnieks saglabā īpašuma tiesības uz savu īpašumu. Visi dokumentu un izziņu oriģināli paliek aizņēmēja rīcībā.

2. Kādus aizliegumus var uzlikt un uz ko tie attiecas?

2. Kādus aizliegumus var uzlikt un uz ko tie attiecas? Pēc aizdevuma līguma parakstīšanas, zemesgrāmatā tiek nostiprināta hipotēka un noteikts aizliegums bez Grand Credit piekrišanas nekustamu īpašumu atsavināt, dāvināt, sadalīt un apgrūtināt ar lietu tiesībām.

3. Vai ir iespējams pārdot nekustamo īpašumu, ja kredīts vēl nav atmaksāts?

3. Vai ir iespējams pārdot nekustamo īpašumu, ja kredīts vēl nav atmaksāts? Jā, Jums ir tiesības pārdot nekustamo īpašumu ar Grand Credit rakstisku piekrišanu, tomēr Jums būs pienākums no saņemtās summas dzēst neatmaksāto aizdevuma daļu un procentus par aizdevuma lietošanu līdz aizdevuma atmaksas brīdim.

4. Vai man ir tiesības izīrēt ieķīlāto nekustamo īpašumu?

4. Vai man ir tiesības izīrēt ieķīlāto nekustamo īpašumu? Jums ir tiesības izīrēt ieķīlāto nekustamo īpašumu tikai ar Grand Credit rakstisku piekrišanu.

5. Vai mans nekustamais īpašums tiks atbrīvots no visiem ierobežojumiem, kad es pilnībā atmaksāšu kredītu?

5. Vai mans nekustamais īpašums tiks atbrīvots no visiem ierobežojumiem, kad es pilnībā atmaksāšu kredītu? Protams! Tiklīdz tiks veikts pēdējais maksājums, zemesgrāmatā Jūs varēsiet saņemt nostiprinājuma līgumu, lai varētu noslēgt ierakstu par nostiprinātās hipotēkas un ar to saistīto atzīmju dzēšanu.

6. Kas notiks, ja es vēlēšos atmaksāt kredītu pirms termiņa?

6. Kas notiks, ja es vēlēšos atmaksāt kredītu pirms termiņa? Nekādas soda naudas vai komisija netiks piemērotas. Jūs varat atmaksāt kredītu pirms termiņa pilnībā vai daļēji. Daļējas atmaksas gadījumā jums ir tiesības izvēlēties mazāku ikmēneša maksājuma apmēru vai mazāku atlikušās kredīta daļas atmaksas termiņu.

7. Vai ir nepieciešams anulēt ziņas par ieķīlātā nekustamā īpašumā deklarētām personām uz aizdevuma atmaksas periodu?

7. Vai ir nepieciešams anulēt ziņas par ieķīlātā nekustamā īpašumā deklarētām personām uz aizdevuma atmaksas periodu? Aizdevuma atmaksas perioda laikā šāda darbība no Jūsu puses nav nepieciešama.

8. Kur ir pieejami dokumenti kredīta noformēšanai?

8. Kur ir pieejami dokumenti kredīta noformēšanai? Ja īpašumu tiesību jautājumi ir sakārtoti, tad visiem dokumentiem, kas nepieciešami kredīta noformēšanai, būtu jābūt Jūsu rīcība. Atnākot pie mums, mēs apskatīsim un pateiksim vai ir nepieciešama papildu informācija. Pirms nākšanas pie mums nevajag neko pasūtīt vai tērēt naudu.

9. Cik ilgu laiku aizņems pieteikuma izskatīšana?

9. Cik ilgu laiku aizņems pieteikuma izskatīšana? Vidējais lēmuma pieņemšanas laiks vienam līgumam ir viena darba diena.

10. Vai es zaudēšu mājokli, ja mana kredītspēja pazemināsies?

10. Vai es zaudēšu mājokli, ja mana kredītspēja pazemināsies? Ja Jūs saprotat, ka tuvākajā nākotnē Jūs sagaida finansiālas problēmas, bet tās ir pārejošas, vērsieties pie sava kredītspeciālista, un Grand Credit varēs piešķirt jums tā dēvētās „kredīta brīvdienas”, kas var ilgt līdz sešiem mēnešiem. Arī gadījumos, kad situācija neuzlabojas mēs esam gatavi nākt pretī un piedāvāt risinājumu, lai veicinātu Jūsu atmaksas iespējas.
Uz augšu