Cienījamie klienti! Ievērojot Ministru Kabineta noteiktos ierobežojumus, Grand Credit birojs turpina strādāt darba dienās no pulksten 9-18. Rūpējoties par Jūsu drošību, iesakām iepriekš norunāt tikšanās laiku pa tālruni: +371 67 370 688

Universālais kredīts

Universālais kredīts

Mazam un vidējam biznesam

Izaugsmei un attīstībai

Grand Credit kreditēšanas programma “Universālais kredīts”, ir paredzēta Juridisko personu stabilitātes vai izaugsmes nodrošināšanai.

Šīs aizdevuma programmas mērķis ir sniegt finansēšanas iespējas maziem un vidējiem uzņēmumiem. Finansējums var tikt izmantots, lai palielinātu uzņēmuma apgrozāmos līdzekļus, iegādātos uzņēmumam nepieciešamos pamatlīdzekļus, vai, piemēram, finansēt kādu uzņēmuma darbības paplašināšanas projektu.

Uzziniet lēmumu

Aizdevuma programmas priekšrocības

  

Programmas "Universālais aizdevums" raksturojums

 

Nepieciešamie dokumenti

 

Grand Credit ir uzticamais finanšu partneris, kas ir gatavs palīdzēt uzņēmumiem un uzņēmējiem sasniegt ilgtermiņa izaugsmi, nodrošinot iespēju saņemt nepieciešamos naudas līdzekļus.

 

Lai konsultētos par aizdevuma saņemšanas iespējām maziem un vidējiem uzņēmumiem, vienotos par tikšanos, kā arī iesniegtu pieteikumu, zvaniet uz tālr. 80000688, 67370688 vai rakstiet e-pastu uz info@grandcredit.lv.

  

Uz augšu