Finansējums attīstības projektiem

Finansējums attīstības projektiem

Jebkuram nekustamā īpašuma veidam

Elastīgi nosacījumi

Grand Credit piedāvā klientiem izdevīgu nekustamo īpašumu attīstīšanas projektu finansēšanas kredītprogrammu, kas paredzēta investīcijām nekustamā īpašumā. Piedāvājam plašu finanšu pakalpojumu klāstu, ar kuru palīdzību Jūs varēsiet realizēt kā dzīvojamo, tā arī komerciālo un industriālo nekustamo īpašumu attīstības projektus, sākot no īpašuma iegādes līdz pat tā iznomāšanai vai pārdošanai.

Izmantojot mūsu uzņēmuma piedāvātos finanšu pakalpojumus nekustamā īpašuma attīstībai, pēdējo gadu laikā ir izveidoti vairāk kā 16 tūkstoši kvadrātmetru dzīvojamās un komercplatības. Mēs piedāvājam elastīgus aizdevuma nosacījumus, kas tiek individuāli piemēroti katram projektam.

Mūsu darbība ir vērsta uz efektīviem un mūsdienīgiem risinājumiem, ko nodrošinām mūsu klientiem, kam nākas pārvarēt sarežģītus vai nestandarta uzdevumus. Grand Credit vienmēr atradīs jums izdevīgāko risinājumu!

 

Aicinām saņemt kredīta speciālista konsultāciju par kreditēšanu un investīcijām, kā arī vienoties par tikšanos, lai noformētu iesniegumu, zvanot uz tālruni 80000688, 67370688 vai rakstot e-pastu uz info@grandcredit.lv.

 

Uz augšu