Pārkreditācija

Cik bieži Jūs pārmaksājat kreditēšanas iestādēm, pagarinot ikmēneša atmaksas termiņu, vai samierinaties ar augstu procentu likmi?

Grand Credit piedāvā Jums samazināt ikmēneša kredīta apkalpošanas izmaksas, izmantojot pārkreditēšanas (refinansēšanas) programmu. Pakalpojums paredz kredītsaistību refinansēšanu, tiek sagatavots Jums izdevīgāku un piemērotāku nosacījumu piedāvājums.

Pārkreditēšana paredz iespēju samazināt ikmēneša maksājumu apjomu, piemērojot samazinātas procentu likmes, vai arī pagarinot aizdevuma atmaksas termiņu. Šī iespēja ļauj vienkāršāk un ērtāk plānot kredītu maksājumus, ja tādi ir vairāki, kā arī iegūt izdevīgākus kredīta nosacījumus. Grand Credit pārkreditēšanas programma ir piemērota parādu segšanai, patēriņu, hipotekāro un citu kredītu refinansēšanai.

Uzziniet lēmumu

Pārkreditēšanas priekšrocības un sniegtās iespējas

 

Programmas "Pārkreditācija" raksturojums

 

Nepieciešamā dokumentācija

   

Ja Jūs ir piemeklējušas īslaicīgas finansiālas grūtības vai nepieciešams palielināt pieejamos līdzekļus jaunu projektu realizācijai un mērķu sasniegšanai, jūsu uzticamais finanšu partneris Grand Credit sniegs palīdzību, piedāvājot elastīgus pārkreditēšanas noteikumus, lai Jūs varētu īstenot savus mērķus.

 

Aicinām saņemt kredīta speciālista konsultāciju zvanot pa tālruni 80000688 e-pastu uz info@grandcredit.lv!

 

Uz augšu