Cienījamie klienti! Grand Credit birojs turpina strādāt darba dienās no pulksten 08:30-17.30. Rūpējoties par mūsu visu drošību, klientus pieņemam pēc pieraksta, tālruns +37167370688

Kredīts būvniecības darbu pabeigšanai

Ja jums ir nepieciešams aizdevums, lai atsāktu vai turpinātu nekustamā īpašuma būvniecību, Grand Credit sniegs jums iespēju izmantot aizdevuma programmu “Kredīts būvniecības darbu pabeigšanai”.

Aizdevums ir paredzēts, lai finansētu būvmateriālu iegādi, celtnieku algošanu, kā arī citus ar būvniecības darbiem saistītus izdevumus. Izmantojot programmu “Kredīts būvniecības darbu pabeigšanai”, Jūs varēsiet pabeigt būvniecības darbus nekustamā īpašumā, izmantojot aizdevumu ar pieņemamām procentu likmēm un elastīgiem kredīta atmaksas nosacījumiem.

 

Programmas priekšrocības

   

Programmas "Kredīts būvniecības darbu pabeigšanai" raksturojums

 

Nepieciešamie dokumenti

   

Tautas sakāmvārds vēsta, ka māju var iesākt celt, bet nekad to nevar pabeigt. Taču tagad tiem, kas izmanto aizdevuma programmu “Kredīts būvniecības darbu pabeigšanai”, par to nav jāraizējas. Grand Credit palīdzēs jums izvairīties no izdevumiem, kas nepieciešami, lai uzturētu nepabeigtu celtniecības objektu, kā arī uzsākt objekta ekspluatāciju!

 

Aicinām saņemt kredīta speciālista konsultāciju, zvanot uz tālruni 80000688 vai rakstot e-pastu uz info@grandcredit.lv! 

  

Uz augšu