Apdrošināšanas programma

Grand Credit piedāvā plašu apdrošināšanas piedāvājumu klāstu, kas paredzēts gan izmantošanai ar mūsu aizdevuma programmām, gan arī kā individuāls apdrošināšanas produkts. Mums ir svarīgi, lai katrs klients justos droši un pārliecināti, ka spēs izpildīt savas saistības pat neparedzētos gadījumos.

Pateicoties Grand Credit piedāvātajiem elastīgajiem nosacījumiem un individuālajai pieejai, jūs varat mainīt vai papildināt savu izmantoto apdrošināšanas pakalpojumu klāstu, kā arī noteikt jums piemērotu apdrošināšanas summas limitu. Grand Credit nodrošina izdevīgu cenu, kā arī ātru un ērtu kompensācijas piešķiršanu tiem, kas izmanto nelaimes gadījumu, pilsoniskās atbildības vai citu apdrošināšanas polisi. 

Aizņēmuma apdrošināšana

Aizņēmuma apdrošināšana ir obligāts aizņēmuma līguma nosacījums. Polise nodrošina aizņēmuma garantiju gadījumā, ja objekts tiek bojāts vai iznīcināts.

Veselības apdrošināšana

Veselības apdrošināšanas polise sniedz jums iespēju rūpēties par savu labsajūtu un izvairīties no neparedzētiem izdevumiem saslimšanas vai darba nespējas gadījumā.

Uzņēmuma īpašuma apdrošināšana

Īpašuma apdrošināšana sniedz jums iespēju ātri atjaunot vai aizvietot sabojātu vai nozagtu īpašumu. Polise sniedz iespēju apdrošināt visus uzņēmuma īpašumā esošos īpašumus un līdzekļus, t. sk. ēkas, telpu tehnisko nodrošinājumu, komunikācijas, preces un aprīkojumu.

OCTA apdrošināšana

Polise valsts noteiktās obligātās auto apdrošināšanai nodrošina iespēju iegādāties polisi par samazinātu cenu tiem, kas auto izmanto tikai Latvijas teritorijā.

KASKO apdrošināšana

KASKO ir brīvprātīga transportlīdzekļa apdrošināšanas polise, kas paredz zaudējumu kompensāciju transporta negadījumu, bojājumu, kas rodas nekvalitatīva ceļa seguma dēļ, huligānisma vai citu iespējamu auto bojājumu gadījumā. Tāpat programma paredz iespēju apdrošināt auto pret papildu riskiem, kā, piemēram, auto tirgus vērtības samazināšanās gada laikā, un nodrošina iespēju izmantot citu auto jūsu transportlīdzekļa remonta gadījumā.

Nelaimes gadījumu apdrošināšana

Šis polises veids tiek arvien vairāk izmantots visā pasaulē. Polise paredz jums iespēju iegūt kompensāciju nelaimes gadījumu seku novēršanai. Tā tiek individuāli piemērota jūsu vēlmēm, profesijai un dzīvesveidam. Profesionālais serviss un mūsu pieredzējušie speciālisti palīdzēs jums izvēlēties piemērotāko un optimālāko risinājumu.

 

Ja jums rodas jautājumi vai vēlaties saņemt bezmaksas konsultāciju, zvaniet uz tālruni 80000688 vai rakstiet e-pastu uz info@grandcredit.lv!

 

Uz augšu