Kredīts ar “Superkredītbrīvdienām”

Grand Credit piedāvā noformēt aizdevumu, izvēloties jums piemērotāko kredīta atmaksas uzsākšanas laiku – līdz pat diviem gadiem kopš aizdevuma izsniegšanas. Izvēloties programmu “Kredīts ar Superkredītbrīvdienām”, jums tiek sniegta iespēja apmaksāt šī brīža izdevumus un īstenot savus mērķus, ilglaicīgi neuztraucoties par ikmēneša maksājumiem.

Šo programmu iespējams izmantot, piesakoties jebkuram Grand Credit hipotekārajam kredītam ar aizdevuma summu no 1 līdz 12 tūkstošiem eiro. Programma “Kredīts ar superkredītbrīvdienām” var tikt piemērota kā pamatsummai, tā arī procentu maksājumiem.

Kredīta atmaksas termiņš, izmantojot programmu “Kredīta superbrīvdienas”, ir 3 līdz 12 mēneši no aizdevuma atmaksas uzsākšanas brīža, nodrošinot iespēju to pagarināt līdz pat 24 mēnešiem.

 

Aizdevuma programmas priekšrocības

  

Programmas "Kredīta superbrīvdienas" raksturojums

 

Nepieciešamie dokumenti

   

Grand Credit vienmēr ir gatava sniegt palīdzību tiem, kas seko saviem mērķiem. Izmantojiet mūsu programmu, lai finansētu savas vajadzības jau tagad, bet atmaksājiet aizdevumu, kad jūsu ieceres ir īstenojušās un gaidītie rezultāti ir sasniegti!

 

Aicinām saņemt kredīta speciālista konsultāciju, zvanot uz tālruni 80000688 vai rakstot e-pastu uz info@grandcredit.lv!

 

Uz augšu