Būvmateriāli kļuvuši lētāki – laiks uzsākt remontu

Būvmateriāli kļuvuši lētāki – laiks uzsākt remontu

Šobrīd būvmateriālu cenas ir lētākās kopš 2012.gada. Tas nozīmē, ka gaidāmais pavasaris nes sev līdz ne tikai tradicionālās ilgas pēc kaut kā jauna, bet arī reālas iespējas to realizēt. Ja dzīvoklī vai mājā jau sen plānojat remontu, šobrīd tam ir īstais laiks.

Šobrīd cenu līmenis būvmateriāliem Latvijā sasniedzis minimālos rādītājus pēdējo trīs gadu laikā. Pēc Centrālās statistikas pārvaldes datiem 2016.gada sākumā notika to kārtējā samazināšanās: attiecībā pret 2015.gada decembri cenas samazinājās par 0,3%, 2015.gada janvāri – par 4,6%. Turklāt pagājušajā gadā būvmateriāli Latvijā vidēji kļuvuši gandrīz par 2% lētāki salīdzinājumā ar 2014.gada cenām.

Būvmateriālu cenu samazināšanās tendenci nosaka daudzi faktori, tai skaitā attīstītāju un būvnieku aktivitātes samazināšanās un vispārējais panīkums nekutamā īpašuma tirgū, kas raksturīgs šim laikam, energoresursu cenas samazināšanās u.c. Svarīgas aspekts ir arī Krievijas rubļa devalvācija attiecībā pret galvenajās pasaules valūtām – un, kas ir visbūtiskāk Latvijas tirgum – eiro: pēdējos trīs gados rublis ir praktiski divkārt zaudējis savu vērtību. Savukārt Krievijas ražotāju būvmateriāliem ir uzticīgi piekritēji, un tie ieņem samērā stabilas pozīcijas Latvijas tirgū.

Minimālais līmenis, kuru trīs gadu laikā sasniegušas būvmateriālu cenas, ir nopietns arguments, lai uzsāktu remontdarbus mājā vai dzīvoklī tieši šajā pavasarī.

Lai nepalaistu garām izdevīgo brīdi, kāds šobrīd izveidojies tirgū, un nepieciešamo resursu trūkuma dēļ neatlikto iecerēto uz vēlāku laiku, Grand Credit piedāvā izmantot izdevīgās programmas „Kredīts remontam” piedāvājumu.

Jebkuru dzīvojamo telpu remonta veidu finansēšanai izstrādātā programma „Kredīts remontam” ļauj optimālā veidā un īsā laikā piesaistīt līdzekļus nepieciešamajiem darbiem. Individuāls maksājumu grafiks, tiesības uz kredīta brīvdienām uz laiku līdz 6 mēnešiem un iespēja dzēst aizņēmumu pirms termiņa – Grand Credit piedāvājums atšķiras ar elastīgiem un izdevīgiem nosacījumiem klientam, kas mūsdienu tirgus situācijā iegūst papildus finansiālo pievilcīgumu.

Grand Credit palīdzēs pārvērst remontu no smagas finansiālās nastas ģimenes budžetam ērtā instrumentā mājas pavarda labiekārtošanai.

Uz augšu