Labdarības akcijā piepildīs bērnu sapņus

Labdarības akcijā piepildīs bērnu sapņus

Neatkarīgā kopā ar uzņēmumu Grand Credit uzsāk jaunu labdarības akciju, piedāvājot jaunu un interesantu aktivitāti pašiem mazākajiem Latvijas iedzīvotājiem.

Akcijā Mans lielākais sapnis laikraksts un uzņēmums Grand Credit vēlas iepazīt tos sapņus, kurus grib piedzīvot mūsu bērni, un ļaut izpausties viņiem visērtākajā veidā – tos vienkārši uzzīmējot. Akcijā var piedalīties ikviens bērns vecumā līdz 12 gadiem visā Latvijas teritorijā. Kopējais sapņu īstenošanas finansējums ir 4000 latu, tas nozīmē, ka sapņi tiks īstenoti vairākiem bērniem.

«Šis akcijas ietvaros atbalstīsim mazāk aizsargātās sociālās grupas – bērnu sapņus,» stāsta Neatkarīgās izdevēja Mediju nams ražošanas un mārketinga direktors Gatis Vēbers, «šodienas ekonomiskajos apstākļos ģimenēm ir liela atbildība rūpēties par bērniem, sniegt visu nepieciešamo atbalstu. Bērnu smaids spēj sildīt un atvērt ikvienu sirdi. Atbalsts un uzmundrinājums, ko ikviens var sniegt bērnu sapņu piepildījumam, dod spēku ticēt labiem darbiem un labākai pasaulei!»

"Neatkarīgā Rīta Avīze"

Uz augšu