Cienījamie klienti! Grand Credit birojs turpina strādāt darba dienās no pulksten 08:30-17.30. Rūpējoties par mūsu visu drošību, klientus pieņemam pēc pieraksta, tālruns +37167370688

Akcijā "Glābējs - darbs un misija"

Akcijā "Glābējs - darbs un misija"

Šodien, 28. martā, Latvijas Ugunsdzēsības muzejā Rīgā tika atklāta akcija ''Glābējs – darbs un misija'', kuras mērķis ir izrādīt cieņu un atzinību Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Rīgas reģiona pārvaldes ugunsdzēsējiem-glābējiem par drosmi, pašaizliedzību un varonību gan Zolitūdes traģēdijas dienās, gan ikdienas darbā.

Akcijas iniciators un galvenais atbalstītājs ir Rietumu Bankas labdarības fonds (RBLF), kurš visām 22 Rīgas reģiona daļām un posteņiem, Dienesta nodaļai, kā arī Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžai dāvinās pašu glābēju izvēlētu ikdienā nepieciešamu aprīkojumu darbam, sadzīves tehniku, sporta inventāru un preces remontam 50 000 EUR apjomā.

Akcijas atklāšanā piedalījās arī RBLF padomes priekšsēdētājs Arkādijs Suharenko, kā arī akcijas atbalstītāja SIA Grand Credit pārstāvis Maksims Mališko.

Rietumu Bankas labdarības fonda preses nodaļa.
28.03.2014.

Uz augšu