„Bridge” finansēšana

„Bridge” finansēšana

Uzņēmuma Grand Credit kredītproduktu klāstā ir juridisko un fizisko personu kreditēšanas programma – „bridge” kredīti. Programma, pirmkārt, ir paredzēta tiem uzņēmumiem vai fiziskām personām, kuriem steidzami nepieciešami papildus finanšu līdzekļi, lai uzlabotu finanšu plūsmu. Šādā situācijā Grand Credit ir gatavs piedāvāt aizņēmējam aizdevumu viņa apgrozāmo līdzekļu papildināšanai.

Bridge kredīti – tie ir īstermiņa aizņēmumi, kas parasti tiek izsniegti uz laiku līdz vienam gadam, kas spēj apmierināt aizņēmēja esošās vajadzības un ļauj atrisināt viņa īslaicīgās materiālās grūtības līdz ilgtermiņa finansējuma saņemšanas brīdim. To atmaksa parasti tiek no plānota no citiem ilgtermiņa kredītlīdzekļiem, kas piešķirti uz izdevīgākiem nosacījumiem. Tādējādi šī kredītu veida galvenā īpatnība ir tā, ka tie ir tieši saistīti ar realizējamā projekta attīstības nākamo fāzi – ilgtermiņa finansējuma piesaisti.

Grand Credit klienti veiksmīgi izmanto bridge kredītus dažādu vajadzību apmierināšanai un biznesa projektu realizācijai:

 

Grand Credit piedāvā bridge finansēšanu kā atsevišķi, tā arī paketē ar citiem pakalpojumiem.

Grand Credit ir liela pieredze projektu realizācijā dažādas ekonomikas sfērās, tāpēc uzņēmums katru pieteikumu izvērtē individuāli un piedāvā optimālus finansēšanas nosacījumus, ņemot vērā biznesa īpatnības, vajadzības un iespējas.

Saņemt kredītu un investīciju speciālista konsultāciju, vienoties par tikšanos un noformēt pieteikumu iespējams, zvanot pa tālruņa numuriem 80000688 vai elektronisko pastu: info@grandcredit.lv.

 

Uz augšu