Uzturēšanās atļaujas noformēšana

Ja vēlaties Latvijā iegādāties nekustamo īpašumu, uzsākt uzņēmējdarbību, atvērt sava uzņēmuma filiāli vai investēt vietējos uzņēmumos, Jums tiek sniegta iespēja iegūt uzturēšanās atļauju Latvijā. Tā sniedz jums iespēju ne tikai dzīvot Latvijā, bet arī neierobežoti ceļot uz Šengenas zonas valstīm. Savukārt, pēc pieciem gadiem jūs varēsiet pretendēt uz pastāvīgā iedzīvotāja statusu Latvijā un līdz ar to arī Eiropas Savienībā.

Uzturēšanās atļauja tiek piemērota kā investoriem, tā arī viņu ģimenes locekļiem – dzīvesbiedriem, bērniem un citiem tuviniekiem, kas ir viņu aizgādībā. Grand Credit ir liela pieredze, strādājot ar programmu, kas nodrošina uzturēšanās atļaujas Latvijā apmaiņā pret investīcijām. Kopš 2010. gada uzturēšanās atļaujas Latvijā ar mūsu uzņēmuma palīdzību ir saņēmušas vairāk kā 100 personas.

Lielākoties investori saņem uzturēšanās atļauju apmaiņā pret investīcijām nekustamā īpašuma sektorā, tāpēc mēs nodrošinām klientiem palīdzību visos etapos – sākot no piemērota īpašuma atlases līdz pat juridiskajām konsultācijām darījumu noslēgšanai.

Imigrācijas likums Latvijā paredz vairāk kā 20 variantus uzturēšanās atļaujas iegūšanai. Lai jūs spētu izvēlēties sev piemērotāko, izmantojiet Grand Credit piedāvāto kvalificēto speciālistu palīdzību!

 

Lai saņemtu speciālista konsultāciju par uzturēšanās atļaujas iegūšanu, vienotos par tikšanos vai noformētu iesniegumu, zvaniet uz bezmaksas tālruni 80000688 vai rakstiet e-pastu uz info@grandcredit.lv!

 

Uz augšu