Hipotekārais kredīts

Mūsdienās veiksmīga cilvēka tēls balstās uz vairākiem faktoriem: izglītību, māju, karjeru, ģimeni. Tam visam tāpat kā leģendārajiem vaļiem ir piešķirta īpaša nozīme, bet tikai ar nosacījumu, ka viss pastāv vienlaikus. Tomēr māja ir visa fundamentālais pamats. Ar to sākas katra cilvēka stāsts. Par to mēs cīnāmies, tur tiecamies nokļūt ik vakaru. Bez tās nav iedomājama atpūta.

Kāda tā būs? Atbilde ir atkarīga no personīgajām vēlmēm. Ja Jums ir savs dzīvoklis vai māja, visas pārējās vērtības iegūst citu nokrāsu, problēmas un risinājumi vairs nešķiet tik sarežģīti, ja vien ir kur atgriezties.

Kredīts nekustamā īpašuma iegādei ļaus īstenot Jūsu dzīvokļa vai mājas iegādes plānus. Aizņēmējam ir tikai jānorāda vēlamais mājoklis, visu pārējo izdarīsim mēs. Nekādas kavēšanās ar dokumentu izskatīšanu vai sagatavošanu. Pieteikums, tā izskatīšana, darījuma noformēšana – pasākumi, kas tiks izdarīti visīsākajā laikā.

Pietiekami daudz kvadrātmetru un inflācija – tās ir divas galvenās tēmas, par kurām Jums vairs nebūs jāuztraucas. Ikmēneša kredīta maksājums nemainīsies visu atmaksas periodu, bet plašajā mājoklī netrūks vietas pat lielai ģimenei. Rezultātā Jūs iegūsiet pašpietiekamību, kas vēl vairāk ļaus noticēt saviem spēkiem.

 

Aizdevuma programmas priekšrocības

 

Programmas "Hipotekārais kredīts" raksturojums

 

Nepieciešamie dokumenti

  

Sava nekustamā īpašuma iegāde ir izdevīgs finansiāls ieguldījums jebkurā laikā. Kāpēc maksāt par telpu īri, ja par šādu pat summu jau pēc dažiem gadiem Jūs varat kļūt par pilntiesīgu sava mājokļa īpašnieku? Kredīts nekustamā īpašuma iegādei paredzēts tieši tiem, kas grib dzīvot šodien un pārliecināti raudzīties nākotnē.

 

Aicinām saņemt kredīta speciālista konsultāciju zvanot pa tālruni 80000688 vai rakstot e-pastu uz info@grandcredit.lv! 

 

Uz augšu